Nasz Profesjonalny katalog firm oferuje:

 • przejrzystą prezentację Twojej firmy
 • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
 • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Aktualnie jesteś: Strona główna » Doradztwo finansowe » InServices

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

InServices

Branże w których działa firma:

Doradztwo finansowe

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
ul. Armii Krajowej 4C/6
50-538 Wrocław
tel. 693906651

Strona internetowa:

http://inservices.pl/


Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Dotacje unijne to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowych funduszy na rozwijanie przedsiębiorstwa. Nie wystarczy jednak zgłosić tylko chęć otrzymania dofinansowania. Przedsiębiorca starając się o dofinansowenie unijne musi spełnić dużą ilość formalnych wymogów, właściwie sporządzić projekt, pokonać wiele biurokratycznych raf. Osoby nie dysponujące odpowiednią wiedzą i praktyką mają ogromne problemy z prawidłowym przygotowaniem i złożeniem projektu a cały proces z rzadka tylko zakończony jest sukcesem jakim jest udzielenie dotacji. Aby powiększyć swoje szanse na dotację warto zatem zlecić przygotowanie wniosku specjalistom.

Świadczeniem takich usług zajmuje się właśnie firma InServices. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie na wszystkich szczeblach projektu, od przygotowania dokumentacji konkursowej, poprzez wnoszenie poprawek w czasie oceny projektu aż po nadzór nad pracami związanymi  z realizacją i rozliczeniem projektu. 

InServices nie ogranicza się jedynie do pomocy w pozyskiwaniu dotacji unijnych, firma zajmuje się również szeroko rozumianym doradztwem biznesowym. Przeprowadza szkolenia, zarówno dla osób planujących dopiero zaałożenie własnej firmy, jak i dla czynnych już przedsiębiorców planujących poszerzenie swej wiedzy i kompetencji. W ofercie InServices znajdziemy również  Interim Management, czyli czasowe zarządzanie na zlecenie. Taki specjalista na zlecenie to sprawdzony sposób na rozwiązywanie wielu problemów wynikających w trakcie zarządzania firmą, zwłaszcza przy realizacji nietypowych dla stałego personelu firmy projektów, wypracowywaniu i wdrażaniu trudnych zmian restruktyzacyjnych czy planowaniu nowych strategii rozwoju firmy.

Dodatkowe informacje:


 

Galeria:

InServices

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)