Nasz Profesjonalny katalog firm oferuje:

 • przejrzystą prezentację Twojej firmy
 • efektywną formę reklamy docierającą do dużej liczby klientów
 • dodatkowe możliwości promocji w naszym serwisie

Nie dodałeś jeszcze wpisu ? dodaj wpis

Aktualnie jesteś: Strona główna » Okna i drzwi, Schody, poręcze i balustrady » Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Branże w których działa firma:

Okna i drzwi Schody, poręcze i balustrady

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 713169301

Strona internetowa:

http://pruszynski.net/


Poleć na:          


 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma Pruszyński jest dzisiaj liderem w wytwarzaniu a także sprzedaży blach, pokryć dachów, a także profili, konstrukcji czy też podzespołów budowlanych na rodzimym rynku. Pruszyński jako firma produkcyjna zainicjował działania w roku 1985, wtedy zainicjowano również spory rozwój jednego z najlepszych przedsiębiorców w historii polskiej gospodarki. Od roku 1985 firma stawiała ogromny nacisk na rozwijanie oraz kontynuacje swojej pierwotnej polityki, którą była doskonała jakość, atrakcyjna cena i stałe różnicowanie własnego asortymentu.

Obecna oferta przedsiębiorstwa obejmuje kilka aspektów biznesowych. Jednym z nich jest wytwarzanie oraz usługi produkcji. Opiera się ona na obróbce blach poprzez wykrawanie, jak również fachowe obróbki blacharskie, jak gięcie, zaginanie lub perforowanie blach. W wyniku tego Pruszyński wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku, odbiorców biznesowych i oczywiście indywidualnych, proponując rozwiązania nowoczesne, bardzo dobrą jakość realizacji i niezwykłą precyzję, dzięki niezwykle innowacyjnemu i ściśle dobranemu parkowi mechanicznemu. 

Pruszyński jest ponadto wytwórcą i równocześnie dystrybutorem dużej gamy produktów zrealizowanych z blach dla budowlanki i inżynierii lądowej. Wyroby i pokrycia dachów, elewacje, i oczywiście profile konstrukcji stalowych i elementy sufitów podwieszanych pozwoliły przedsiębiorstwu rozwinąć następne profile działalności, poszerzyć możliwości produkcyjne i jednocześnie zdobyć nowych kontrahentów. Pruszyński ma w planach dalszy, niesamowicie dynamiczny rozwój, który pozwoli firmie nie tylko i wyłącznie zdobyć nowych kontrahentów, lecz dodatkowo stać się liderem na rynku pokryć dachów i produkowania blach dla budowlanki.

Dodatkowe informacje:


 
  Schowek (0)